Gamtos mokslai

Gintarė Gurskaitė ’15

Nuo 2016 metų studijuoja mediciną Lietuvos sveikatos mokslų Universitete. Prieš tai metus laiko mokėsi akušerijos programoje.

Galėtų padėti ir patarti tiems, kurie norėtų daugiau sužinoti apie sveikatos mokslų, ypač medicinos, studijas, stojimą į universitetą ir kaip neprarasti optimizmo ir ką daryti jei nepavyksta įstoti į norimą programą iš pirmo karto.


Luka Smalinskaitė ’15

Studijuoja molekulinę biotechnologiją Heidelbergo universitete Vokietijoje.

Dvyliktokams ir vienuoliktokams gali patarti kaip rasti praktikos vietą Lietuvoje ar užsienyje dar būnant mokyklos suole, padėti susigaudyti vokiškos biurokratijos nuansuose ar papasakoti apie aukštąjį mokslą Vokietijoje, bei patarti kaip sėkmingai suderinti darbą ir studijas.


Vidmantė Visockaitė ’13

Baigė molekulinės biologijos studijas Vilniaus Universitete, po studijų pusmetį stažavosi Robert Koch institute Berlyne, Vokietijoje, šiuo metu studijuoja molekulinės biologijos magistrą Lund universitete, Švedijoje.

Moksleiviams galėtų patarti studijų Lietuvoje, Vokietijoje ar Švedijoje klausimais. Taip pat pasidalinti gamtos mokslų studijų įdomybėmis, CV, motyvacinio laiško rašymo subtilybėmis, patarti dėl praktikos galimybių Lietuvoje ar užsienyje bei padiakutuoti kitais gyvenimiškais ar bendraisiais klausimais.


Viktorija Folk ’00

Yra baigusi biochemijos bakalaurą Vilniaus Univeristete ir biochemijos magistrą Oksfordo Universitete. Yra įkūrusi savo verslą, turi darbo patirties privačiame ir viešajame sektoriuose, gyveno Italijoje, Didžiojoje Britanijoje,o šiuo metu gyvena Vokietijoje.

Norėtų padėti mokiniams, kurie sieja savo ateitį kurioje nors iš jos išvardintų šalių bei siekiančių studijuoti tiksliuosius, gamtos mokslus ar verslą.

 


Justas Svirelis ’12

Šiuo metu studijuoja doktorantūrą (Bioscience) Chalmers University of Technology, Gotenburge, Švedijoje. Studijavo bakalauro studijas (Nanotechnologijos ir medžiagotyros) Vilniaus universitete, o magistro (Nanobiotechnologijos) – Aalborge (Danija) ir Vienoje (Austrija).

Gali patarti įvairiais klausimais tiek susijusiais su studijomis užsienyje, Lietuvoje, studentinėmis veiklomis bei sunkumais, su kuriais tenka susidurti studijuojant įvairiose aplinkose. Taip pat gali padėti mokiniams, kurie susiduria su problemomis skirtingose disciplinose – fizikoje, matematikoje, chemijoje ar biologijoje.