Humanitariniai mokslai

Ieva Šukytė ’15

Trečio kurso psichologijos studentė Vilniaus universitete. Nors mokykloje mylėjo matematiką, studijuoti pasirinko socialinius mokslus ir dar kurį laiką aiškinosi, kuo skiriasi psichologija nuo filosofijos. Be studijų dar savanoriauja, aktyviai veikia studentų atstovybėje, ir dirba, tad gali padėti planuojant savo užimtumą.

Ieva mielai pasidalins žiniomis ir patirtimi apie studijas Vilniaus universitete ir nuo ryto iki vakaro leidžiamas dienas Vilniaus centre.


Adomas Paulauskas ’17

Studijuoja programų inžineriją Paryžiaus 42 mokykloje (École 42 Paris). Rinkdamasis studijas svarstė tarp informatikos bei lingvistikos studijų Lietuvoje, JK ir Prancūzijoje. Išbandė programų sistemų studijas Vilniaus Universitete, todėl gali papasakoti mokslo Lietuvoje privalumus ir trūkumus. Dirbo programinės įrangos inžinieriumi Bentley Systems Vilniuje. Taip pat gali pasidalinti dviejų mokslinių straipsnių publikavimo patirtimi.

Adomas gali patarti gimnazistams, kurie svarsto apie tiksliųjų bei humanitarinių mokslų studijas ar programuotojo karjerą. Norėtų padėti mokiniams, kurie siekia suderinti daug interesų arba nežino, kokį ateities kelią pasirinkti.


Otilija Tolušytė ’18

Studijuoja Ispanų filologiją Vilniaus universitete. Atliko trumpalaikę EVS savanorystę Associació Alba de Tàrrega.

Ji mielai pasidalintų patirtimi su moksleiviais, norinčiais sužinoti apie filologijos studijas arba tarptautinę savanorystę.


Beatričė Rutkauskaitė ’17

Studijuoja japonologiją Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institute, yra antrame kurse. Dalyvauja universiteto muziejaus savanoriškoje veikloje.

Gali patarti tiems, kas galvoja rinktis studijas susietas su kalba ar kultūra (nebūtinai Azijos) bei papasakoti apie gyvenimo Vilniuje ypatumus.


Jūratė Čerškutė ’03

Jūratė Čerškutė yra humanitarinių mokslų daktarė, baigusi lietuvių filologijos bakalauro studijas, lietuvių literatūros magistro studijas ir lietuvių literatūros doktorantūrą Vilniaus Universitete. Jūratė taip pat lektorė dr. ir jaunesnioji mokslo darbuotoja Varšuvos Universitete ir Lietuvių literatūros ir tautosakos institute.

Jūratė mielai patartų moksleiviams, norintiems studijuoti lietuvių filololgiją, lietuvių ar bet kokią kitą literatūrą, galvojantiems apie literatūros kritiko ar literatūros mokslininko kelią.


Agnė Šileikaitė ’10

Agnė baigė Politikos ir Tarptautinių santykių bakalauro studijas Bath universitete, Anglijoje, o po to tęsė magistro studijas Leideno universitete, Nyderlanduose. Studijų metu stažavosi Indijoje, Nyderlanduose ir Belgijoje ir laikinai dirbo NATO. Šiuo metu Agnė dirba su finansinių nusikaltimų tyrimais ir kibernetine sauga privačiame sektoriuje.

Agnė galėtų patarti moksleiviams, besidomintiems studijomis Anglijoje ar Nyderlanduose, ir besidomintiems politikos mokslais, ypač (kibernetiniu) saugumu, gynyba ir finansiniais nusikaltimais.