Tikslieji mokslai

Darius Jokubaitis ’08

Baigė Vadybos informacines sistemas, VU Ekonomikos faklutete. Dirba reklamos srityje jau bene 7 metus.

Gali papasakoti, kokių žmonių ieško reklamos rinka (nuo skaičių iki meno), kaip papildoma veikla gali padėti pasiekti išsikeltus tikslus.


Andrius Žemaitis ’11

Fizikos bakalauras, studijų programa Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba, Vilniaus universitetas (VU). Medžiagų technologijų magistras, studijų programa Lazerinė technologija, VU. Studijuoja Medžiagų inžinerijos doktorantūrą Fizinių ir technologijos mokslų centre (FTMC), tema susijusi su lazerių naudojimu mikroapdirbimui. Dirba FTMC jaunesniuoju mokslo darbuotoju.

Papasakotų, kaip mokslą galima padaryti įdomų, perspektyvos dirbti lazerių moksle ir industrijoje Lietuvoje. Klausimai susiję su studijomis VU Fizikos fakultete, Erasmus galimybės.


Viktorija Folk ’00

Yra baigusi biochemijos bakalaurą Vilniaus Univeristete ir biochemijos magistrą Oksfordo Universitete. Yra įkūrusi savo verslą, turi darbo patirties privačiame ir viešajame sektoriuose, gyveno Italijoje, Didžiojoje Britanijoje,o šiuo metu gyvena Vokietijoje.

Norėtų padėti mokiniams, kurie sieja savo ateitį kurioje nors iš jos išvardintų šalių bei siekiančių studijuoti tiksliuosius ir humanitarinius mokslus.


Justas Svirelis ’12

Šiuo metu studijuoja doktorantūrą (Bioscience) Chalmers University of Technology, Gotenburge, Švedijoje. Studijavo bakalauro studijas (Nanotechnologijos ir medžiagotyros) Vilniaus universitete, o magistro (Nanobiotechnologijos) – Aalborge (Danija) ir Vienoje (Austrija).

Gali patarti įvairiais klausimais tiek susijusiais su studijomis užsienyje, Lietuvoje, studentinėmis veiklomis bei sunkumais, su kuriais tenka susidurti studijuojant įvairiose aplinkose. Taip pat gali padėti mokiniams, kurie susiduria su problemomis skirtingose disciplinose – fizikoje, matematikoje, chemijoje ar biologijoje.


Milda Masilionytė ’11

Milda Masilionyte

Baigė matematikos ir verslo ekonomikos bakalauro studijas Glazgo universitete (University of Glasgow, Jungtinė Karalystė) ir duomenų analitikos ir optimizavimo magistro studijas Edinburgo universitete (University of Edinburgh, Jungtinė Karalystė). Šiuo metu Milda gyvena Škotijoje ir dirba kredito rizikos modeliavimo analitike telekomunikacijų įmonėje Three.

Milda galėtų patarti mokiniams, galvojantiems apie matematikos, statistikos ar duomenų analitikos studijas, taip pat besidomintiems studijomis arba darbu Škotijoje.


Augustė Mačiulytė ’17

Studijuoja skrydžių valdymą Vilniaus Gedimino technikos universitete. Gali konsultuoti visais su įstojimu į aviacijos sritį šiame universitete kylančiais klausimais, papasakoti apie stojamuosius egzaminus. Taip pat patarti, kurią specialybę pasirinkti, jei svarstai apie aviacijos studijas.

Papasakos apie laisvus metus po mokyklos baigimo ir kaip nenustoti siekti savo tikslo net tada, kai atrodo, jog tas tikslas nebepasiekiamas. Pagelbės ne tik norintiems savo gyvenimą sieti su aviacija, tačiau ir visiems, kuriems trūksta motyvacijos einant keliu dėl savo svajonės.


Emilija Gabnytė ’18

Studijuoja ekonometriją Vilniaus universitete. Rinkdamasi bakalauro studijas svarstė tarp matematikos ir biologijos mokslų.

Galėtų atsakyti į bendrus klausimus, papasakoti apie mokyklos ir universiteto skirtumus ir patarti, kaip jam tinkamiau pasiruoši. Emilija padėtų spręsti iškilusius sunkumus atliekant užduotis mokykloje.


Karolis Vyčius ’14

Karolis Vycius

Šiuo metu turi savo technologijų kompaniją. Prieš tai dirbo programuotoju/team lead’u Trafi bei Adform įmonėse. Padeda informatikos olimpiadų dalyviams ruoštis olimpiadoms, savanoriauja mokydamas vaikų namų auklėtinius informatikos, fizikos, matematikos bei laisvalaikiu backpack’ina.

Karolis mielai pasidalintų patirtimi su moksleiviais, norinčiais sužinoti daugiau apie programavimą, startupus, norintiems kurti savo technologijų verslus ar po mokyklos turėti gap year’ą.


Gediminas Misevičius ’93

Baigė KTU IT Magistrantūrą (Doktorantūra nebaigta). Dirbo Swedbank IT vadovu Lietuvoje (prieš tai įvairiose IT vadovo prozicijose), dabar Skaitmeninės inovacijos, atvira bankininkystė.

Moksleiviams gali patarti tiek profesijos pasirinkimu įvertinant tendencijas bei skaitmeninio verslo galimybėmis.


Adomas Paulauskas ’17

Studijuoja programų inžineriją Paryžiaus 42 mokykloje (École 42 Paris). Rinkdamasis studijas svarstė tarp informatikos bei lingvistikos studijų Lietuvoje, JK ir Prancūzijoje. Išbandė programų sistemų studijas Vilniaus Universitete, todėl gali papasakoti mokslo Lietuvoje privalumus ir trūkumus. Dirbo programinės įrangos inžinieriumi Bentley Systems Vilniuje. Taip pat gali pasidalinti dviejų mokslinių straipsnių publikavimo patirtimi.

Adomas gali patarti gimnazistams, kurie svarsto tiksliųjų bei humanitarinių mokslų studijas ar programuotojo karjerą. Norėtų padėti mokiniams, kurie siekia suderinti daug interesų arba nežino, kokį ateities kelią pasirinkti.


Mindaugas Jankauskas ’07

Baigė elektros inžinerijos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete (“automatikos ir valdymo” bei “mechatroninių sistemų automatikos” kryptys). Šiuo metu Mindaugas darbuojasi vienoje didžiausių pasaulio logistikos automatizavimo įmonių Dematic Limited, atstovybėje įsikūrusioje Vilniuje ir užima automatikos grupės vadovo pareigas. Yra apkeliavęs ne vieną dešimtį pasaulio šalių ir didžiąją dalį jų – darbo reikalais.

Mindaugas mielai padėtų moksleiviams, besidomintiems elektros, elektronikos, mechatronikos, robotikos ir panašiomis technologijų sritimis bei planuojantiems po mokslų kryptingai judėti link vienos iš jų. Taip pat atsakytų į klausimus susijusius su keliavimu, skirtingomis pasaulio šalimis ar darbu daugiakultūrinėje organizacijoje.