Verslas

Rosvita Čekanauskaitė ’18

Studijuoja Reklamos vadybą Vilniaus verslo vadybos kolegijoje (VIKO). Rinkdamasi bakalauro studijas svarstė tarp marketingo ir kūrybinių industrijų studijų Lietuvoje.

Ji mielai pasidalintų savo patirtimi, kodėl nusprendė rinktis būtent reklamos vadybą, papasakotų apie Vilniaus kolegijos veiklą bei kolegijos suteikiamas galimybės, nes yra Vilniaus kolegijos Studentų atstovybės (SA) laisvalaikio komiteto laisvoji narė.


Darius Jokubaitis ’08

Darius_Jokubaitis

Baigė Vadybos informacinių sistemų bakalauro studijas Vilniaus universitete. Šiuo metu Darius dirba viešųjų ryšių agentūroje Skaitmeninės rinkodaros skyriaus vadovu. Jis taip pat turi savo reklamos agentūrą “nbranded”, besispecializuojančioje nevyriausybinių organizacijų komunikacijoje ir reklamoje.

Darius galėtų pasidalinti savo akademine ir profesine patirtimi dirbant reklamos, viešųjų ryšių srityse.


Gediminas Misevičius ’93

Baigė KTU IT Magistrantūrą (Doktorantūra nebaigta). Dirbo Swedbank IT vadovu Lietuvoje (prieš tai įvairiose IT vadovo prozicijose), dabar Skaitmeninės inovacijos, atvira bankininkystė.

Moksleiviams gali patarti tiek profesijos pasirinkimu įvertinant tendencijas bei skaitmeninio verslo galimybėmis.


Rimvydas Karoblis ’93

Baigė KTU Mechaniką, Vadybą ir ISM Finansus.

Galėtų pasidalinti nuomone dėl naujų technologijų, verslo klausimais.


Viktorija Folk ’00

 

Yra baigusi biochemijos bakalaurą Vilniaus Univeristete ir biochemijos magistrą Oksfordo Universitete. Yra įkūrusi savo verslą, turi darbo patirties privačiame ir viešajame sektoriuose, gyveno Italijoje, Didžiojoje Britanijoje,o šiuo metu gyvena Vokietijoje.

Norėtų padėti mokiniams, kurie sieja savo ateitį kurioje nors iš jos išvardintų šalių bei siekiančių studijuoti tiksliuosius ir humanitarinius mokslus.


Aurimas Mikalauskas ’02

Baigė verslo informacijos vadybą VU. Pradėjo dirbti dar 10 klasėje, besimokydamas JBG – diegdavo bevielį internetą panevėžiečiams bei prižiūrėdavau tiekėjo serverius, taip pat prižiūrėdavo vietinio radijo (AR) kompiuterines sistemas, vėliau Vilniuje dirbo kaip sistemų administratorius ir netrukus atrado savo tikrąją aistrą – sistemų optimizavimą. Šioje srityje pradirbo ~15 metų (iš pradžių Lietuvoje, vėliau 9 metus nuotoliniu būdu JAV kompanijoje). Pradirbęs IT sektoriuje bemaž 19 metų ir pasiekęs aukščiausių rezultatų, suprato, kad jo kaip duomenų architekto misija baigėsi ir visiškai pakeitė savo gyvenimo kryptį – įkūrė audioknygų leidybos įmonę Audioteka.lt, kuri išgyveno itin sunkią pradžią (ypač dėl to, kad jam reikėjo persimokyti, kad taptų vadovu ir verslininku – tą darė saviugdos pagalba), bet šiuo metu kompanijoje jau 4 darbuotojai ir paskutinius 3 metus kasmet paauga po 120-130%.

Kokiais klausimais galėtų patarti moksleiviams? Galėtų padėti patikėti, kad pasirinkimas, kurį jiems reikia padaryti 12 klasėje (kur studijuoti?) nėra gyvybės ir mirties klausimas, taip pat mano, kad galėtų padėti jau dabar atrasti, ką jie iš tiesų turėtų daryti gyvenime ir padėti atrasti būdų tą daryti jau dabar, nelaukiant 15 metų kol pabaigs visus įmanomus mokslus.


Emilija Putauskaitė ’15

Šiuo metu rašo baigiamąjį darbą, studijuoja Vilniaus kolegijoje, Menų ir kūrybinių technologijų fakultete, Mados technologijas ir verslą. Taip pat dirba APB Apranga Pirkimų skyriuje. Jos kelias APB Aprangoje prasidėjo nuo praktikantės pozicijos ir gana greitai gavo darbo pasiūlymą.

Darbe ir studijose sužinojo daug vertingų dalykų, tad mielai galėtųu tuo pasidalinti su nuostabiausios mokyklos mokiniais.


Karolis Vyčius ’14

Šiuo metu turi savo technologijų kompaniją. Prieš tai dirbo programuotoju/team lead’u Trafi bei Adform įmonėse. Padeda informatikos olimpiadų dalyviams ruoštis olimpiadoms, savanoriauja mokydamas vaikų namų auklėtinius informatikos, fizikos, matematikos bei laisvalaikiu backpack’ina.

Karolis mielai pasidalintų patirtimi su moksleiviais, norinčiais sužinoti daugiau apie programavimą, startupus, norintiems kurti savo technologijų verslus ar po mokyklos turėti gap year’ą.


Domantas Jaškūnas ’11

Baigė ekonomikos ir finansų mokslus Lancaster University, su mainų programa Amerikoje. Dirbo finansų sektoriuje Kinijoje ir Singapūre, Asset Management kompanijose. 2016 metais Domantas iš finansų perėjo į Blockchain industriją, investavo į keletą IT verslų, su kuriais dabar dirba.

Domantas norėtų patarti studentams, norintiems kurti savo verslus, dalintis įdomiomis verslo idėjomis, galbūt jas ir finansuoti.